5 užitečných rad, jak vyhladit pokožku

5 užitečných rad, jak vyhladit pokožku
Ohodnoťte článek, budeme rádi


Receptů a prostředků na vyhlazení pokožky existuje nepřeberné množství. Těchto 5 základních složek ale ve správné péči o ni nesmí chybět. Důležité je, aby byla pokožka zdravá, čistá a hydratovaná.

Prvním důležitým bodem je pohyb. Konkrétně jakákoliv aktivita, při které se zpotíte. Právě pot totiž díky soli v něm obsažené naši pokožku hloubkově pročistí. K vyhlazení pokožky velmi příznivě pomáhá pití vody – čisté a hlavně neslazené. Voda hydratuje pokožku, která tak není napnutá a nemá sklon k praskání a tvorbě vrásek či strií. S pitím souvisí také strava. Správná výživa těla rovná se zdravá výživa pokožky. Zdravá pokožka se lépe regeneruje a tím i vyhlazuje. Dalším pomocníkem v péči o pokožku je teplo. Jednou za čas si dopřejte parní lázeň nebo saunu. Teplo pomáhá zlepšit prokrvení pokožky a rozšiřuje kožní póry. Díky tomu pokožka lépe dýchá a očišťuje se, vypíná se a vypadá mladší. A mluvíme-li o vyhlazení pokožky, nesmíme zapomínat na kvalitní kosmetické produkty.

Látkami s výrazným příznivým vlivem na vyhlazení pokožky jsou kyselina hyaluronová a kolagen. Obě tyto látky naše tělo produkuje, bohužel však jen do určitého věku a v omezeném množství. Naštěstí existuje způsob, jak je tělu dodat – vhodnou stravou, ve formě doplňků stravy a tablet a nebo kosmetickými produkty s co nejvyšší koncentrací těchto látek. Produkty Hyalurmed obsahují čistou kyselinu hyaluronovou a přírodní kolagen, jsou klinicky testované a jejich účinky jsou viditelné během prvních dní užívání.

Hyalurónové sérum obsahuje bioaktivní multimolekulární kyselinu hyaluronovou. Hyalurmed obličejové sérum obsahuje kromě 100% kyseliny hyaluronové také kolagen a další výživné látky, které pokožku hydratují a zlepšují její pružnost. Optimal tekutý kolagen pokožku hydratuje, chrání a vrací jí mladistvý vzhled. Kromě kyseliny hyaluronové obsahuje také kyselinu listovou, vitamín C nebo zinek. A ke zvýšení vitality a stimulace pokožky přispívá také COLLAGEN oční krém EYEREVIVE®, který výrazně vyhlazuje vrásky – povrchové i hlubší.

 

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.