Domácí peeling na strie a celulitidu

Domácí peeling na strie a celulitidu
4 (80%) 4 votes

peeling-celulitidaKosmetický prostředek, který obsahuje brusné prvky se nazývá peeling. Bojujete se striemi i celulitidou a stále bez výsledků? Zkuste použít tento domácí peeling. Chcete-li odstranit nečistoty a odumřelé kožní buňky, určitě si ho pořiďte. Vzhledem k tomu, že peeling stimuluje krevní oběh a přispívá k omlazení kožních buněk, kůže zůstává po jeho použití hladká.

Vyčistíte nejen pokožku, ale můžete také bojovat proti striím a celulitidě tím, že použijete domácí peeling, který vám s tím pomůže v domácích podmínkách a za použití cenově dostupných zdrojů.

Recept na domácí peeling

  • 250 g soli
  • 250 g cukru
  • 100-150 ml palmového oleje (nebo olivového)

Návod na přípravu

Vytvořte směs s konzistencí hustého jogurtu ze soli, cukru a oleje. Vetřete ho do problémových částí pokožky, masážním kruhovým pohybem po dobu 2-3 minut použijte tento peeling každý večer při sprchování. Pak opláchněte teplou vodou. Naneste trochu hydratačního krému nebo krému na tělo. Po jediném měsíci pravidelného užívání si všimnete, že se strie a celulitida stávají méně viditelné.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.