Rehabilitaci Praha 9 navštěvují klienti rádi

Rehabilitaci Praha 9 navštěvují klienti rádi
Ohodnoťte článek, budeme rádi

Za opravdovým uzdravením pohybového aparátu může stát pouze precizní diagnostika. To zaprvé. Zadruhé pak kvalitní cílená terapie. To za druhé. Přesně tuto diagnostiku a terapii vám dokážou zajistit na fyzioterapii Praha 9 – Černý Most. Pod vedením kvalitních fyzioterapeutů se pak můžete těšit na úspěšnou léčbu.

Velký podíl na tom, zda bude diagnostika provedena správně a terapie vedena úspěšně, má zázemí, kde se diagnostika i terapie, tedy léčba pohybového aparátu provádí. Rehabilitace Praha 9 nabízí přímo exkluzivní zázemí. Nejen krásné a prostorné tělocvičny, ale také profesionální a lidský přístup všech zúčastněných. Je samozřejmé, že díky tomuto zázemí bude váš pohybový aparát postaven znovu do latě. Že bude dobře probíhat jak samotná léčba, tak i prevence poruch pohybového aparátu. Klienti, kteří rehabilitaci na Praze 9 navštívili, se do tohoto zařízení rádi vrací, byť třeba jen z preventivních důvodů. Jakmile se v zařízení jednou octnete i vy, určitě budete jejich příklad následovat.

 

Léčba bez lékařského doporučení

Rehabilitace Praha 9 je součástí centra Redpoint Clinic cz. Jedná se o vzdělávací, tréninkové a rehabilitační centrum, které se velmi významně zaměřuje na prevenci obtíží pohybového aparátu. I když se velký význam klade na prevenci, velmi důležitá je samozřejmě také léčba konkrétních obtíží – ať už na Praze 9, nebo v Hradci Králové. Vzhledem k tomu, že se jedná o nestátní zdravotnické zařízení, můžete se na vyšetření u fyzioterapeuta Praha 9 objednat bez lékařského doporučení.

Cvičení na míru

Zatímco někteří rehabilitační lékaři předepisují a preferují masáže, v rehabilitačním zařízení na Praze 9 vás budou nutit cvičit. Slovo “nutit” prosím berte s nadsázkou. Budete totiž cvičit velmi rádi, a to ve snadno ovladatelném závěsném aparátu Redcord. Nejdřív si ale projdete neurac testem, aby vám cvičení v Redcordu mohlo být ušito přímo na míru. Cílené cviky a přesné dávkování – to je ten hlavní důvod, proč se jednou provždy zbavíte bolesti a naučíte se jí předcházet.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.