Jak zhubnout problémové partie?

Spoustu žen a mužů trápí přebytek tuku na břiše, stehnech, zadku. Tyto partie jsou rizikové především u žen, jelikož se nám v těchto partiích tuk ukládá velmi jednoduše. Díky špatnému životnímu stylu mohou s tukovými zásobami bojovat obě pohlaví v každém věku. Pokud si přejete zhubnout právě v těchto místech, máme pro vás několik tipů, jak na to. Důležitý je zdravý životní styl, tedy kombinace dostatečného pohybu, odpočinku a pravidelného stravování. Zdravá strava je založena na zdravých sacharidech, bílkovinách, vyšším příjmu ovoce a zeleniny.

Zdravý životní styl:

  • Velmi důležité je jíst pravidelně, nejlépe každý den ve stejný čas. Vhodné je jíst 5 jídel denně. Pokud máte velkou zátěž můžete jíst i 6krát denně.
  • Snídejte. Snídaně nastartuje vaše tělo a dodá vám energii. Může také vyřešit vaše večerní přejídání. Pokud máte často přes den chuť na sladké, zařaďte do své snídaně sladké ovoce a kaše.
  • Přijímejte dostatek tekutin, vhodná je čistá voda a čaje. Vodu si můžete ochutit citrónem nebo si do láhve s vodou přidat okurku.
  • Jezte dostatek ovoce a zeleniny.
  • Zařaďte do svého jídelníčku více ryb.
  • Spěte dostatečně. Velmi vhodné je každý den vstávat ve stejnou dobu. tělo si tak navykne na pravidelné vstávání a z postele se nejen dostanete rychleji, ale nebudete během dne vůbec unavení.

Pohyb:

  • Chůze: Každý den bychom měli ujít 10 000 kroků. Možná se vám to bude zdát hodně, ale je to v podstatě jednoduché. Pokud jezdíte do práce dopravním prostředkem, vystupte o pár zastávek dřív. Obyčejná chůze je pro člověka nejpřirozenější pohyb, proto dokáže opravdové zázraky.
  • Zapomeňte na výtah, schody jsou velkým nepřítelem tuku na zadku a stehnech.
  • Krátké cvičení, které trvá 20 minut je dle odborníků účinnější než cvičení dlouhé. Jaké cvičení je tedy vhodné? Nejlepší tipy a cviky, jak zhubnout stehna a zadek.
  • Vyzkoušejte brusle. Je to hezký návrat do dětských let a efektivní cvičení pro vaše nohy a bříško.

Odpočiňte si

Myslete na to, že stres dokáže ve vašem těle napáchat obrovské škody. Proto si vytyčte čas na odpočinek, ať už hned po práci nebo večer před spaním. Vyjeďte si do přírody, běžte se projít do parku, dejte si vanu nebo si přečtěte knížku. Relaxace je důležitým bodem zdravého životního stylu, je jen na vás, jaký druh odpočinku si zvolíte.

Jaký sport je váš nejoblíbenější a jak nejraději relaxujete?


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.