Thajské masáže Vám pomohou od bolesti zad

Trápí Vás často zdravotní problémy a místo léků byste raději vyzkoušela profesionálně provedenou thajskou masáž?

Thajská masáž jako lék proti bolesti zad

Kouzlo thajské masáže spočívá v jedinečné uvolňující relaxaci a odbourávání nejrůznějších zdravotních potíží. Tradiční thajská masáž je považována za umění, které mohli v Thajsku provozovat pouze zkušení mistři. Vybírali si k tomu pro nás netradiční místo a to thajské chrámy. V současné době jsou thajské masáže založeny na dlouholetých zkušenostech thajských masérek, které znají dokonale energetické dráhy v lidském těle. Právě zablokování těchto drah může u člověka způsobit vleklé zdravotní komplikace.

Thajská masáž si klade za cíl působit silou na tlakové body, svaly i šlachy. Masérky ohýbají a natahují páteř a zbavují lidské tělo nejrůznějšího napětí. Tělo se po masáži cítí uvolněné a plné energie. Thajská masáž se nejčastěji používá k odbourání bolestí zad a zádového svalstva. Je doporučována také lidem s psychosomatickým onemocněním, sportovcům i jako regenerace a rehabilitace. Rovněž lidem s pracovní a osobní zátěží by měla být doporučována.

Vyzkoušejte také pivní lázeň

Další možností, jak si odpočinout od jakýchkoliv stresových situací, je pivní lázeň. Tu můžete využít také ke zpestření víkendových dnů a dopřát si ji společně s Vaší drahou polovičkou. Pivní lázeň můžete darovat také jako dárek k narozeninám či jen tak pro radost. Voucher můžete koupit již dnes zde www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/Pivní lázně působí ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla a pomáhá k regeneraci celého organismu. Balzámem na Vaše nervy se může stát čtyřiceti minutová koupel ve speciálním pivě. Odpočinout od každodenních starostí si můžete při dvaceti minutové relaxaci, která je doprovázená příjemnou relaxační hudbou. Na závěr na Vás čeká čtvrt hodinová masáž. Výjimečnou atmosféru v pivních lázních podtrhuje ochutnávka speciálních piv.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

[mashshare]

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.