Své zlato právě teď výhodně zúročíte – je doba vhodná k prodeji investičního zlata

Dal vám před časem váš finanční poradce radu investovat do zlata či jiných drahých kovů? Byla to dobrá rada, na které právě teď můžete vydělat.

Cena zlata, přesněji investičního zlata, šla nahoru. Důvody jsou dva. Především je to nárůst jeho ceny na burze. Akcie firem šly strmě dolu, ale zlato nahoru. Stejně tak ale rostla i cena palladia, platiny a samozřejmě stříbra, které je rovněž dlouhodobě doporučováno jako velice jistá investice. Pokud potřebujete aktuálně hotovost, nebo nechcete propást příležitost extra výhodného prodeje, je čas prodávat.

Aby váš prodej proběhl snadno a výhodně

Ne vždy lze investiční zlato prodat bez problémů. Tedy přesněji, ne všude. Pokud vlastníte zlato některé méně profláknuté rafinerie, nebo narazíte na výkupce jenom velice úzce specializovaného, může vás odmítnout. Po vhodném kupci pátráme často i tehdy, když investiční slitky koupíme od zprostředkovatele přes svoji banku. Banka však naše slitky nevykoupí a obvykle musíme hledat kupce svépomocí. Správnou volbou si prodej zjednodušíme. Důležité je najít firmu, která se nejen specializuje na výkup zlata, ale taktéž jej vykupuje od více než jedné či páru firem.

Zlaté slitky od vás vykoupí ve specializované prodejně v Obecním domě

Prodejna firmy Zlaté mince Numismatika mimo jiné nabízí a současně vykupuje rovněž zlaté slitky a to od pestré škály rafinerií: Metalor, Munze Osterreich, PAMP, Perth Mint, Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson&Matthey, Heimerle + Meule, Heraeus Hanau, Metalor, Munze Osterreich, PAMP, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Sempsa, Umicore, Valcambi, UBS, Sempsa a Umicore. V prodejně ale od vás nevykoupí zlaté šperky, jejich úlomky, včetně úlomků zlatých mincí, zlaté mince s ryzostí nižší než 900 tisícin a surové zlato, a to ani ve formě slitku. Výkup slitků do 25 000 je extrémně rychlý, bez jakéhokoliv zdržení. Slitky se vykupují nejen v pražské, ale i ve vsetínské prodejně. Dokonce je lze zaslat Českou poštou jako cenné psaní.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

[mashshare]

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.