Proč používat papírové ručníky pro sušení rukou?

Papírové ručníky Papernet jsou nezbytným doplňkem každé umývárny a kuchyně. Slouží k dokonalému sušení bez šíření choroboplodných zárodků.

Historie papírových ručníků

Papírové ručníky byly původně vynalezeny v roce 1907 za účelem omezení šíření nachlazení a dalších nemocí. Jejich účel je od samého začátku jednoduchý. Slouží pro jednorázové usušení rukou či předmětů. Sdílené ručníky na sušení rukou ve veřejných umývárnách byly podezřelé z toho, že uživatelům způsobují nevolnosti, a tyto obavy byly samozřejmě potvrzeny. Od té doby se papírové ručníky staly typickým vybavením toalet apapírové ručníky skládané jsou dodnes vnímány jako nejlepší volba pro sušení rukou na veřejných toaletách.

Všestranné použití

Postupem let se výroba papírových ručníků neustále vyvíjela a zdokonalovala, protože jejich použití se velmi rychle rozšířilo po celém světě. Lidé se je naučili používat nejen na veřejných toaletách, ale také v umývárnách v ordinacích, salonech, učebnách i kuchyních. Postupem času se začaly vyrábět také kuchyňsképapírové utěrky, které jsou velmi populární jak v profesionálních kuchyních, tak v domácnostech. Využívají se pro rychlé vysušení rozlitých látek, čištění nejrůznějších předmětů a odstranění bakterií ze sdílených povrchů a předmětů.

Papírové ručníky jsou zelené!

Moderní papírové ručníky a utěrky Papernet jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí. Vyrobené jsou z recyklovaného papíru a celulózy, která je vysoce savá a příjemná na dotek. Ručníky Papernet se při kontaktu s vodou netrhají, proto se snižuje jejich spotřeba na minimum.

Důležitý je také dávkovač. Papernet nabízí širokou nabídku dávkovačů a zásobníků, které jsou vyrobené z vysoce kvalitního plastu s antibakteriální úpravou. Díky tomu se eliminuje množení bakterií a virů na jejich povrchu. Navíc jsou všechny dávkovače a zásobníky navržené v moderním designu, aby dokonale ladily s vaší umývárnou.

Pokud právě vybíráte doplňky do své umývárny, papírové ručníky jsou pro vás tou nejlepší a nejekonomičtější volbou.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

[mashshare]

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.