5 užitečných rad, jak vyhladit pokožku


Receptů a prostředků na vyhlazení pokožky existuje nepřeberné množství. Těchto 5 základních složek ale ve správné péči o ni nesmí chybět. Důležité je, aby byla pokožka zdravá, čistá a hydratovaná.

Prvním důležitým bodem je pohyb. Konkrétně jakákoliv aktivita, při které se zpotíte. Právě pot totiž díky soli v něm obsažené naši pokožku hloubkově pročistí. K vyhlazení pokožky velmi příznivě pomáhá pití vody – čisté a hlavně neslazené. Voda hydratuje pokožku, která tak není napnutá a nemá sklon k praskání a tvorbě vrásek či strií. S pitím souvisí také strava. Správná výživa těla rovná se zdravá výživa pokožky. Zdravá pokožka se lépe regeneruje a tím i vyhlazuje. Dalším pomocníkem v péči o pokožku je teplo. Jednou za čas si dopřejte parní lázeň nebo saunu. Teplo pomáhá zlepšit prokrvení pokožky a rozšiřuje kožní póry. Díky tomu pokožka lépe dýchá a očišťuje se, vypíná se a vypadá mladší. A mluvíme-li o vyhlazení pokožky, nesmíme zapomínat na kvalitní kosmetické produkty.

Látkami s výrazným příznivým vlivem na vyhlazení pokožky jsou kyselina hyaluronová a kolagen. Obě tyto látky naše tělo produkuje, bohužel však jen do určitého věku a v omezeném množství. Naštěstí existuje způsob, jak je tělu dodat – vhodnou stravou, ve formě doplňků stravy a tablet a nebo kosmetickými produkty s co nejvyšší koncentrací těchto látek. Produkty Hyalurmed obsahují čistou kyselinu hyaluronovou a přírodní kolagen, jsou klinicky testované a jejich účinky jsou viditelné během prvních dní užívání.

Hyalurónové sérum obsahuje bioaktivní multimolekulární kyselinu hyaluronovou. Hyalurmed obličejové sérum obsahuje kromě 100% kyseliny hyaluronové také kolagen a další výživné látky, které pokožku hydratují a zlepšují její pružnost. Optimal tekutý kolagen pokožku hydratuje, chrání a vrací jí mladistvý vzhled. Kromě kyseliny hyaluronové obsahuje také kyselinu listovou, vitamín C nebo zinek. A ke zvýšení vitality a stimulace pokožky přispívá také COLLAGEN oční krém EYEREVIVE®, který výrazně vyhlazuje vrásky – povrchové i hlubší.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.