České školní batohy nabízí to nejlepší pro dětská záda

Děti jsou zatěžovány nejen školními povinnostmi, ale i školními pomůckami. „Náklad“, který musí dnes a denně nosit do školy a ze školy, máme mnohdy problém uzvednout i my. Proto je naprostou nezbytností pořídit dětem kvalitní školní či studentský batoh, který šetří dětská záda.

Rozhodně nemusíte pátrat po batozích od zahraničních výrobců

Skvělé jméno mají totiž právě české batohy STIL. Jde o lehké školní batohy, které dětem zbytečně na záda nepřidávají další gramy až kilogramy navíc. Například školní aktovka pro prvňáčka váží pouhý jeden kilogram. Studentský batoh dokonce jenom 0,8 kg. Díky vysoké kvalitě umí odolávat i drsnějšímu zacházení ze strany našich potomků. Nechybí jim veškeré potřebné ergonomické a bezpečnostní prvky, které je dělají zdravými a bezpečnými pro naše děti.

Nejdostupnější ergonomické batohy pro děti a studenty

Školní batohy i školní aktovky STIL lze pořídit na internetu, ale nejen tam. Firma má zajištěnou perfektní distribuci, a koupit se tak dají v téměř každém papírnictví v oddělení dárkového balení, ubrousků, blahopřání, či party programu. STIL dbá na design svých batohů. Dětské bývají pestřejší, studentské batohy modernější. Velkou výhodou je, že lze zakoupit rovnou kompletní sety ve stejném designu. Ty se obvykle skládají z batohu, penálu, peněženky, zástěrky, přikoupit lze sáček na přezuvky a cvičky, box na sešity, školní kapsář, desky na abecedu, na číslice, školní diář, úkolníček apod. Sety oceňují především děti na prvním stupni.

Když máme doma náročné děti

Školní batohy pro 2. stupeň nabízí velice moderní design batohů. Ten potěší i náctileté, kteří již mají velice specifické požadavky při oblékání a výběru vzhledu doplňků. Studentský batoh je rovněž ergonomický. Má 3D zádový systém perfektně sedící na zádech. Záda jsou vybavena AIR Flow prodyšným systémem, popruhy jsou anatomicky nastavitelné a hrudní pás dokáže skvěle usadit batoh na záda a odlehčit. Batohy mají vyztužené dno, bývají nepromokavé a nechybí jim propracované vnitřní uspořádání. Na batozích najdeme rovněž bezpečnostní prvky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.