Nechcete podléhat umělým lékům? Máme pro vás tip, jak zůstat zdraví

V poslední době se do popředí dostávají alternativní trendy ve všech oblastech, zdravotnictví nevyjímaje. Větší prostor dostávají přírodní produkty, které jsou pro lidský organismus někdy daleko prospěšnější než uměle vytvořené preparáty. Jednou z takových rostlin je i lichořeřišnice.

Kdy je lichořeřišnice prospěšná?

Lichořeřišnice patří mezi jedny z nejvíce prospěšných rostlin, které se dají využít v lékařství. Nejen, že se jedná o čistě přírodní přípravky, ale navíc mají hned několik oblastí uplatnění. Extrakt z lichořeřišnice vám tak pomůže na:

  • infekční nákazy,
  • boj proti streptokoku a stafylokoku,
  • ničí záněty ledvin, močových a dýchacích cest,
  • léčí jakékoliv záněty, jak akutní, tak i chronické.

Kdy použít kapky?

Lichořeřišnice kapky nebo tinktury patří k přírodním antibiotikům, které můžete použít na léčení všech výše zmíněných neduhů. Užívejte přibližně 15 až 30 kapek třikrát denně, neboť zde nejsou léčebné látky v tak koncentrované podobě. Kapky a tinktura se však dají aplikovat i proti padání vlasů a k povzbuzení jejich růstu. Stačí si tento extrakt pravidelně vtírat do pokožky hlavy. Při užívání lichořeřišnice se nemusíte bát ani žádných nežádoucích účinků.

Preferujete více prášky?

Jestliže vám více vyhovují lichořeřišnice tablety, pak si je samozřejmě můžete pořídit. Obsahují účinné a léčivé látky v daleko koncentrovanější formě, a tudíž se lépe hodí k léčbě konkrétních zánětů nebo streptokoků. Jednoduše si berte jednu tabletu dvakrát denně a řádně ji zapijte vodou. Doporučené denní dávkování určitě nepřekračujte, neboť i jeden prášek obsahuje dostatečné množství léčivých látek. Účinky přípravků z této rostliny jsou až obdivuhodné, protože léčba zánětu ledvin nebo močových cest probíhá s těmito tabletami velmi rychle.

Jestliže vás dlouhodobě trápí chronické, pak si pořiďte léčebné přípravky s obsahem lichořeřišnice. Sami budete překvapeni jejími účinky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.