Lednové úrazy aneb Povánoční testování


Po Vánocích je samozřejmě třeba uvolnit prostor, ztopit nebo odvézt balicí papíry, kartony a opadaný stromeček, vysát všudypřítomné jehličí a začít testovat dary: novou lyžařskou výbavu, saně, brusle, snowboardy, běžky, zimní pneumatiky na kolo… a kdepak je fyzička? Aáá tu nikdo nenadělil!?

A taky se s tím vším výš uvedeným samozřejmě testuje i tělesná imunita, která v teple vánočních zvyků nad cukrovím v klidu, případně stresu, s příbuznými lehce či těžce utrpěla…

 

Jestli to nechcete přestřelit hned na začátku nového roku, je dobré uvědomit si vlastní lidské hranice a možnosti a pomoci svému zuboženému tělu zpět do kondice návratem ke střídmější stravě, pravidelnějšímu rytmu dní, hřejivými nikoli rozpalujícími nápoji a nejlépe i enzymovou kúrou.

Tato kombinace je účinná pomoc i prevence. Zimní jídla by měla být co nejčastěji teplá a vařená, denní režim s dostatkem spánku v horizontální poloze. Osvědčenou enzymoterapií je lék Wobenzym, který zajistí připravenost vlastní imunity, a v případě, že jste předchozímu náporu už podlehli nebo neobstáli v testování nové sportovní výbavy, zrychluje hojení napadených sliznic, poraněných tkání. Kromě toho i omezuje otoky a bolest, a dokonce zvyšuje účinnost antibiotik. Pokud vám vše už neřekl váš ošetřující lékař, dozvíte se více na www.wobenzym.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.