Plastika prsou: Zvedne vám ňadra i sebevědomí

Malá, velká, plná, povislá, nesouměrná. Poprsí jsou různá, a i když si například ženy s malými prsy myslí, že dámy s bujnější hrudí to vyhrály, ty vnadnější zase mohou závidět méně obdařeným, že je nebolí záda. Dnes je však spousta možností, jak docílit perfektních ňader přesně podle vašich představ.

Zvětšení prsou – druhy zákroků

Zvětšení prsou patří mezi nejpožadovanější zákroky. Je to logické. Ňadra jsou symbolem ženskosti, takže s velkým dekoltem to mladší ženy vydrží a možná až později se rozhodnou pro zmenšení. Mladé dámy mají také pevnější ňadra, takže neřeší ještě modelaci. Ovšem pokud k někomu nebyla příroda štědrá, nečeká na nějaký ten věk a třeba v osmnácti si nadělí bujnější hrudník. Zvětšení poprsí probíhá mnoha způsoby, nejčastěji se využívají implantáty. Pacientka v konzultaci s lékařem vybere požadovaný objem v mililitrech či tvar, lze zvolit kulatý, nebo přirozenější kapky. Většinou vám na dané klinice ukážou 3D simulaci v počítači, abyste viděla, jak vám prsa budou slušet. Někdy se však implantáty použít nemusí, vystačíte si i s vlastním tukem. Lékař vám odebere pár desítek mililitrů tuku z jiných částí těla, což možná i uvítáte, a přirozeně jej aplikuje do oblasti prsou. A protože prso je samo o sobě vyplněno tukem, bude efekt co nejpřirozenější. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli zákrok, máme pro vás dobrou zprávu, plastika prsou má dnes už velmi přirozené výsledky, například silikony jsou tvárné a jizva po zákroku je prakticky neviditelná.

Augmentace prsou – na co se připravit?

Augmentace prsou je proces, který se netýká jen zákroku samotného. Ať už se vám bude zamlouvat zvětšení, zmenšení nebo modelace prsou, budete mít k ruce lékaře, který vám poradí. Možná si řeknete, že toužíte po zvětšení, ale se specialistou dojdete k závěru, že stačí modelace. Mnoho žen má totiž pocit, že povadlá ňadra „vyplní“ zvětšení. Jenže možná se jen zbytečně vrhají do potenciálních potíží, jako jsou bolesti zad. Přitom samotná modelace bude mít také kýžený efekt. O některých zákrocích se toho tolik nepíše, takže s nimi vás také seznámí operatér. Tolik se neskloňuje zmenšení prsou, protože v módě je spíš zvětšování. I dámy s velkými ňadry, které způsobují právě různé bolesti, touží po změně. Proto se nebojte na vše ptát lékaře. Zkušený expert vám pak poradí, jaké jsou možnosti. Ukáže vám nejen 3D simulaci, někteří radí, ať si vysněný objem mililitrů v implantátech nejprve vyzkoušíte na pytlíčcích s vodou, které vložíte do podprsenky.

Modelace prsou: Jak probíhá operace?

Plastika prsou dnes již patří mezi běžné zákroky. Provádí se v celkové anestezii a zabere 1 až 2 hodiny. Pokud se aplikují implantáty, tak ty se umístí pod prsní žlázu nebo sval. Vybere se místo, kudy se zavedou, aby nebyla patrná jizvička. Většinou se volí místo pod prsem, kde není v ohybu jizva vidět. Až vás propustí z kliniky, musíte dodržovat nařízení lékaře, aby se docílilo perfektního výsledku. To znamená, že dva týdny byste měla dodržovat pooperační klid, aby se tělo zregenerovalo a implantáty se usadily. K tomu vám pomůže speciální, stahovací podprsenka. Na výběr máte z mnoha střihů, barev i materiálů, dnes se prodávají vkusné kousky, u nichž nemáte pocit, že jsou spíš do nemocnice nebo po babičce. A i když je prádlo kompresní, nosí se příjemně. Podprsenku odložíte asi za 6 až 8 týdnů po operaci. Vše se samozřejmě odvíjí podle toho, jak se budete hojit a jak si implantáty budou sedat. Za jeden až dva měsíce by mělo být poprsí zahojené. Co se týká cen zákroků, tak počítejte, že začínají asi na 60 000 korunách. Záleží pak na vybraném typu operace, čím přirozenější, tím je cena vyšší. Například u kulatých implantátů zaplatíte částku kolem 75 000 korun, u anatomických 95 000 korun a u zvětšení tukem je cena v rozmezí 60 000 až 90 000 korun dle množství tuku. Rozhodně ale nešetřete, protože jde o důležité rozhodnutí. Přece si nechcete pak říct, že to není úplně ono!

Zdroj informací: www.perfectclinic.cz

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

[mashshare]

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.