Trápí vás alergie na slunce?


Milujete léto, teplé počasí, lenošení u moře a hřejivost sluníčka? A kazí vám oblíbenější část roku nevzhledné pupínky, puchýřky či flíčky? Zkrátka alergie na slunce. Trpí jí stále více lidí, to ovšem neznamená, že se musíte vzdát pobytu na sluníčku.

Skvělý opalovací krém proti sluneční alergii

Není to nic neobvyklého. My v Česku jsme byli po celé roky zvyklí na určité klima, počasí se u nás ovšem rok od roku otepluje a blíží se tropickému podnebí. Naše tělo si musí zvykat, proto není divu, že reaguje i alergickými reakcemi. V lepším případě se objeví jemná vyrážka či flíčky. I to ovšem neznamená, že pobyt na slunci přetrpíte bez ochrany. Vždy platí, že je lépe vyhýbat se poledním slunečním paprskům. Nepodceňujte faktor ochrany pokožky u krémů. A pokud máte specifickou pokožku, tedy i citlivou na slunce, vybírejte speciální opalovací krém proti sluneční alergii. Nejde pouze o to, že vaše pleť má být jen chráněná, kosmetika jí má poskytnout komfort, aby byla v harmonickém stavu. Je to stejné, jako když si vybíráte přípravky pro suchou, mastnou nebo smíšenou pokožku. Jednotlivé přípravky mají za úkol uvést pleť do rovnováhy.

I parfém může dráždit

Nevíte, jakou kosmetiku si vybrat? Spolehlivou volbou jsou přípravky vyvinuté dermatology, Nejde pouze o pěstící povrchovou péči, dermatologicky sestavená kosmetika vaši pokožku i léčí, protože vychází z medicínských poznatků. Významným výrobcem v této sféře je například značka Eucerin. První krok k úspěšnému pěstění pokožky tedy znáte. Nezapomínejte ovšem ani na přípravky, které s alergií na slunce zdánlivě nesouvisí. Víte například, že i parfém může vyvolat alergickou reakci? Hledejte proto vůně, které nejsou fotosenzitivní. Ty obsahují většinu přírodních složek, které spolu s kontaktem slunečních paprsků nevyvolávají alergickou reakci v pokožce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.