Domácí zdravotní péče v Praze: Jaké jsou možnosti?

Potřebujete zdravotní péči, ale nechcete svůj drahocenný čas trávit v nemocnici? Pak je domácí zdravotní péče skvělou variantou. Jaké jsou její možnosti?

Zdroj: Unsplash.com

Domácí péče je příjemnější alternativou k hospitalizaci. O její zajištění se stará agentura domácí péče. Praha, jakožto lidnaté a velké město jich nabízí hned několik. Každá z nich poskytuje jisté výhody i nevýhody. V následujících řádcích se ale zaměříme na agenturu Pro Care.

Kam mohou přijet?

Jejím hlavním polem působnosti je domácí zdravotní péče Praha, město, ve kterém má největší zastoupení, ale není jejich jediným sídlem. Najdete je v Liberci, Pardubicích i Hradci Králové. Hlavní město ovšem platí za jejich základnu. K dispozici jsou tedy následující služby na uvedených adresách:

Jaké služby zajišťují?

Intenzivní péče s plicní ventilací v Praze patří mezi další druhy pomoci, s nimiž si v ProCare Medical poradí. Pro pacienty je možné zajistit rehabilitační služby a parenterální výživu přímo v místě jejich bydliště. Pro nikoho samozřejmě není příjemné prožívat chvíle těžké nemoci či úrazu, v domácím prostředí se ale tyto útrapy snáší mnohem lépe.

Přeprava po Praze a okolí

Zlepšit psychické rozpoložení a zdraví pacienta. To má za cíl tato agentura domaci pece. Praha, ale i další výše zmíněná města, mohou využívat i pomoci spojené nejen s ošetřováním, ale i přepravou. Tu zajistí soukromá sanitka. Praha se svými cenami služeb řadí na špici v celé České republice, ceny převozu sanitkou jsou tedy příjemným překvapením. Zejména v porovnání s taxi službou, kde zaplatíte i jednou tolik. Pacienti, pro které je přeprava obtížná, tedy mohou využít sanitky. Praha se svojí dopravní situací tak už dále nebude dělat problém.

Kolik služby stojí?

Nakonec pro vás máme příjemnou zprávu. Díky zdravotnímu pojištění nemusíte platit ani korunu. Bezplatná může být nejen přeprava, ale také domácí péče. Praha, Liberec, Pardubice a zdravotní pojišťovny klientů totiž proplácejí až tři hodiny ošetřování. Jak to ale je v případěintenzivní péče s plicní ventilací? Praha a její obyvatelé si musí za hodiny nehrazené pojišťovnou připlatit. Přesnou částku naleznete v ceníku.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

[mashshare]

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.