Rehabilitaci Praha 9 navštěvují klienti rádi

Za opravdovým uzdravením pohybového aparátu může stát pouze precizní diagnostika. To zaprvé. Zadruhé pak kvalitní cílená terapie. To za druhé. Přesně tuto diagnostiku a terapii vám dokážou zajistit na fyzioterapii Praha 9 – Černý Most. Pod vedením kvalitních fyzioterapeutů se pak můžete těšit na úspěšnou léčbu.

Velký podíl na tom, zda bude diagnostika provedena správně a terapie vedena úspěšně, má zázemí, kde se diagnostika i terapie, tedy léčba pohybového aparátu provádí. Rehabilitace Praha 9 nabízí přímo exkluzivní zázemí. Nejen krásné a prostorné tělocvičny, ale také profesionální a lidský přístup všech zúčastněných. Je samozřejmé, že díky tomuto zázemí bude váš pohybový aparát postaven znovu do latě. Že bude dobře probíhat jak samotná léčba, tak i prevence poruch pohybového aparátu. Klienti, kteří rehabilitaci na Praze 9 navštívili, se do tohoto zařízení rádi vrací, byť třeba jen z preventivních důvodů. Jakmile se v zařízení jednou octnete i vy, určitě budete jejich příklad následovat.

 

Léčba bez lékařského doporučení

Rehabilitace Praha 9 je součástí centra Redpoint Clinic cz. Jedná se o vzdělávací, tréninkové a rehabilitační centrum, které se velmi významně zaměřuje na prevenci obtíží pohybového aparátu. I když se velký význam klade na prevenci, velmi důležitá je samozřejmě také léčba konkrétních obtíží – ať už na Praze 9, nebo v Hradci Králové. Vzhledem k tomu, že se jedná o nestátní zdravotnické zařízení, můžete se na vyšetření u fyzioterapeuta Praha 9 objednat bez lékařského doporučení.

Cvičení na míru

Zatímco někteří rehabilitační lékaři předepisují a preferují masáže, v rehabilitačním zařízení na Praze 9 vás budou nutit cvičit. Slovo “nutit” prosím berte s nadsázkou. Budete totiž cvičit velmi rádi, a to ve snadno ovladatelném závěsném aparátu Redcord. Nejdřív si ale projdete neurac testem, aby vám cvičení v Redcordu mohlo být ušito přímo na míru. Cílené cviky a přesné dávkování – to je ten hlavní důvod, proč se jednou provždy zbavíte bolesti a naučíte se jí předcházet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.