Seznamte se s GYNEM: Moderní klinikou pro léčbu neplodnosti a gynekologií

V České republice existuje mnoho kvalitních IVF center, o tom není pochyb. Každý člověk má ale své individuální preference, co od centra očekává, ať už z hlediska přístupu, vzdálenosti od domova, cen procedur atd. Pojďme si blíže představit, jak funguje klinika GYNEM.

Klinika GYNEM se nachází v Praze. Moderní a příjemné prostředí na vás dýchne ihned po příchodu do budovy. Na recepci vás přivítá tým našich sestřiček a usadí vás.

Ke všem klientům přistupujeme individuálně. V případě IVF neexistuje jediná správná univerzální metoda, která je nejlepší pro všechny. O tom si s vámi podrobně popovídáme. Zkušený tým lékařů vede MUDr. Milan Mrázek, PhD., MBA, který má s léčbou neplodnosti více jak 20leté zkušenosti.

Provozujeme také dvě pobočky gynekologie, obě v Praze. Ty disponují moderním prostředním a samozřejmě příjemným personálem, aby se u nás klientky cítily komfortně. Používáme moderní vybavení, což je zásadní klíč k úspěchu. Vzhledem k tomu, že jde medicína pořád vpřed, se naši lékaři a specialisté podílí na nejnovějších výzkumech a studiích v tomto oboru, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší možné metody.

Stojíme si za tím, že psychická stránka člověka dokáže hodně ovlivnit: jak pozitivně, tak negativně. Proto jsou vám v průběhu léčby k dispozici osobní koordinátoři, kteří dělají maximum pro to, abyste byli co nejvíce v klidu, eliminovali stresové faktory nebo se jen mohli svěřit a vypovídat, protože i to může mít pozitivní vliv na mentální stránku.

Jsme si vědomi toho, že neplodnost, gynekologie, umělé oplodnění jsou v naší společnosti ještě bohužel celkem tabu. My se toto tabu snažíme pomalu, ale jistě bourat, protože je třeba o něm mluvit a vědět, jaké jsou možnosti. Záleží nám na pravdivosti a kvalitě informací, které předáváme dál. Organizujeme také online webináře s našimi doktory, kde vám blíže vysvětlíme různé problematiky, na které je možné narazit, a předáme vám nové informace.

Nebojte se nás oslovit prostřednictvím webových stránek či emailu. Rádi vám poskytneme veškeré informace. Pro představu a nabídku služeb využijte naše webové stránky, kde naleznete spoustu informací o klinice GYNEM, například naše konkrétní služby, nebo také reference od našich klientek. Můžete se také podívat na náš blog, kam pravidelně přidáváme nové články, které se týkají nejrůznějších témat.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.