Domácí peeling na strie a celulitidu

peeling-celulitidaKosmetický prostředek, který obsahuje brusné prvky se nazývá peeling. Bojujete se striemi i celulitidou a stále bez výsledků? Zkuste použít tento domácí peeling. Chcete-li odstranit nečistoty a odumřelé kožní buňky, určitě si ho pořiďte. Vzhledem k tomu, že peeling stimuluje krevní oběh a přispívá k omlazení kožních buněk, kůže zůstává po jeho použití hladká.

Vyčistíte nejen pokožku, ale můžete také bojovat proti striím a celulitidě tím, že použijete domácí peeling, který vám s tím pomůže v domácích podmínkách a za použití cenově dostupných zdrojů.

Recept na domácí peeling

  • 250 g soli
  • 250 g cukru
  • 100-150 ml palmového oleje (nebo olivového)

Návod na přípravu

Vytvořte směs s konzistencí hustého jogurtu ze soli, cukru a oleje. Vetřete ho do problémových částí pokožky, masážním kruhovým pohybem po dobu 2-3 minut použijte tento peeling každý večer při sprchování. Pak opláchněte teplou vodou. Naneste trochu hydratačního krému nebo krému na tělo. Po jediném měsíci pravidelného užívání si všimnete, že se strie a celulitida stávají méně viditelné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.