Bojíte se viagry? Zkuste místo ní přírodní adaptogen s afrodiziakálními účinky

I muži mají své dny, hlásá jedna známá reklama a vůbec se nemýlí. Mužské nepříznivé dny přicházejí zhruba ve stejném životním období jako u žen, nejsou ale spojené s úplným vymizením reprodukčních schopností, ale pouze s jejich oslabením. Příroda je k ženám nemilosrdná, v případě mužů trochu přivírá oči. Přesto si pánové stěžují na nepříjemné projevy tohoto období.

Andropauza se u každého projevuje trochu jinak

Společného však mají její projevy u většiny mužů mnoho. Období časově shodné s menopauzou u žen je u mužů typické především úbytkem svalové hmoty, obtížemi s erekcí, snižováním libida a obecně chuti na sex, ale i zvýšenou únavou a menší životní vitalitou. To vše jsou projevy snižující se hladiny testosteronu v těle. I ženám klesá hladina hormonů, zejména estrogenu. Na rozdíl od silnějšího pohlaví to ale nesou statečně a nestěžují si. V mnoha případech ale i ony potřebují podporu v podobě výživových doplňků, které jim uleví od nepříjemných tělesných stavů, jako například návalů horkanočního pocení či nezvladatelné únavy.

Kotvičník je tu pro muže i pro ženy

Kotvičník je poměrně nenápadná původem čínská bylinka s komplikovaným latinským názvem Tribulus terrestris dostane do rovnováhy rozkolísanou hladinu hormonů a díky tomu eliminuje některé nepříjemné projevy přechodu do druhé neméně zajímavé poloviny života. I v té si lze užívat celou řadu radostí spojených s partnerským životem, ale i bezproblémovým každodenním fungováním. Úbytek vitality je zejména u mužů spojen se změnou nálady a poruchami erekce. Depresím lze předcházet pravidelnou konzumací tablet či prášku z kotvičníku, ale velice efektivně pomůže také guarana, které podpoří účinky tohoto přírodního produktu. Ta obsahuje až 4x více kofeinu než obyčejná káva a kromě zvýšení libida usnadňuje také hubnutí, což ocení zejména ženy v menopauze, v jejímž průběhu se postupně zvyšuje intenzita ukládání tělesného tuku. Díky guaraně si můžete přestat ničit žaludek konzumací několika káv denně a nabudit svůj organismus velice efektivně prakticky pouze díky jedinému šálku nápoje, který si ráno snadno připravíte rozmícháním prášku z guarany ve vodě. Obě byliny lze ale kromě prášku užívat v praktických kapslích, které můžete mít kdykoliv při sobě a stačí je pouze zapít.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

[mashshare]

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.