Bojíte se viagry? Zkuste místo ní přírodní adaptogen s afrodiziakálními účinky

I muži mají své dny, hlásá jedna známá reklama a vůbec se nemýlí. Mužské nepříznivé dny přicházejí zhruba ve stejném životním období jako u žen, nejsou ale spojené s úplným vymizením reprodukčních schopností, ale pouze s jejich oslabením. Příroda je k ženám nemilosrdná, v případě mužů trochu přivírá oči. Přesto si pánové stěžují na nepříjemné projevy tohoto období.

Andropauza se u každého projevuje trochu jinak

Společného však mají její projevy u většiny mužů mnoho. Období časově shodné s menopauzou u žen je u mužů typické především úbytkem svalové hmoty, obtížemi s erekcí, snižováním libida a obecně chuti na sex, ale i zvýšenou únavou a menší životní vitalitou. To vše jsou projevy snižující se hladiny testosteronu v těle. I ženám klesá hladina hormonů, zejména estrogenu. Na rozdíl od silnějšího pohlaví to ale nesou statečně a nestěžují si. V mnoha případech ale i ony potřebují podporu v podobě výživových doplňků, které jim uleví od nepříjemných tělesných stavů, jako například návalů horkanočního pocení či nezvladatelné únavy.

Kotvičník je tu pro muže i pro ženy

Kotvičník je poměrně nenápadná původem čínská bylinka s komplikovaným latinským názvem Tribulus terrestris dostane do rovnováhy rozkolísanou hladinu hormonů a díky tomu eliminuje některé nepříjemné projevy přechodu do druhé neméně zajímavé poloviny života. I v té si lze užívat celou řadu radostí spojených s partnerským životem, ale i bezproblémovým každodenním fungováním. Úbytek vitality je zejména u mužů spojen se změnou nálady a poruchami erekce. Depresím lze předcházet pravidelnou konzumací tablet či prášku z kotvičníku, ale velice efektivně pomůže také guarana, které podpoří účinky tohoto přírodního produktu. Ta obsahuje až 4x více kofeinu než obyčejná káva a kromě zvýšení libida usnadňuje také hubnutí, což ocení zejména ženy v menopauze, v jejímž průběhu se postupně zvyšuje intenzita ukládání tělesného tuku. Díky guaraně si můžete přestat ničit žaludek konzumací několika káv denně a nabudit svůj organismus velice efektivně prakticky pouze díky jedinému šálku nápoje, který si ráno snadno připravíte rozmícháním prášku z guarany ve vodě. Obě byliny lze ale kromě prášku užívat v praktických kapslích, které můžete mít kdykoliv při sobě a stačí je pouze zapít.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.