Investujte do zlata ještě před příchodem krize

Tušíte, že se blíží krize a chcete pojistit hodnotu svého majetku vhodnou investicí? V takovém případě přichází ideální čas na nákupy zlata. To totiž nabízí uchování hodnoty majetku i ve chvílích, kdy se nepříjemně zvyšuje inflace a očekává se krize. Pustit se do investování do zlata není nic složitého a zvládne to naprosto každý, kdo má volné finanční prostředky. Více informací najdete přímo v článku.

V čem je zlato speciální?

Při výběru nejlepšího druhu investice záleží na poměru očekávaného zhodnocení a rizika. Hlavně před možnou blížící se krizí se však miska vah mírně vychyluje a je ještě o něco důležitější vybrat investici hlavně s nízkým rizikem. K tomu je ideální zlato. Jde o komoditu prověřenou staletími a s velmi dobrým potenciálem i do budoucna. Zlato totiž nebude ztrácet na hodnotě kvůli inflaci, ale naopak poslouží jako zajištění i v delším časovém horizontu.

Zlaté slitky švýcarské výroby

Pokud začnete pátrat, kde seženete investiční zlato, existuje hned několik možností. Možná budete překvapeni, že žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí a k sehnání tak jsou pouze zlaté cihly od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. To je však naprosto v pořádku a stále máte záruku precizní kvality a certifikované pravosti zlata. Výhodnost nákupu zlatých slitků je navíc podpořena také tím, že se na ně nevztahuje DPH.

Začít můžete postupně

Nemusíte se hned snažit dosáhnout doporučení a pořídit si investiční zlato v hodnotě 10 % celého vašeho majetku. Pokud aktuálně nemáte tolik volných prostředků, investujte zkrátka jen to, co můžete. Na výběr totiž máte zlaté mince a slitky různých velikostí a tedy i rozdílné hodnoty. Pohodlně je nakoupíte na internetovém obchodě www.zlate-mince.cz, odkud vám na zadanou adresu jednoduše přijde pojištěná zásilka.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.