Investujte do zlata ještě před příchodem krize

Tušíte, že se blíží krize a chcete pojistit hodnotu svého majetku vhodnou investicí? V takovém případě přichází ideální čas na nákupy zlata. To totiž nabízí uchování hodnoty majetku i ve chvílích, kdy se nepříjemně zvyšuje inflace a očekává se krize. Pustit se do investování do zlata není nic složitého a zvládne to naprosto každý, kdo má volné finanční prostředky. Více informací najdete přímo v článku.

V čem je zlato speciální?

Při výběru nejlepšího druhu investice záleží na poměru očekávaného zhodnocení a rizika. Hlavně před možnou blížící se krizí se však miska vah mírně vychyluje a je ještě o něco důležitější vybrat investici hlavně s nízkým rizikem. K tomu je ideální zlato. Jde o komoditu prověřenou staletími a s velmi dobrým potenciálem i do budoucna. Zlato totiž nebude ztrácet na hodnotě kvůli inflaci, ale naopak poslouží jako zajištění i v delším časovém horizontu.

Zlaté slitky švýcarské výroby

Pokud začnete pátrat, kde seženete investiční zlato, existuje hned několik možností. Možná budete překvapeni, že žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí a k sehnání tak jsou pouze zlaté cihly od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. To je však naprosto v pořádku a stále máte záruku precizní kvality a certifikované pravosti zlata. Výhodnost nákupu zlatých slitků je navíc podpořena také tím, že se na ně nevztahuje DPH.

Začít můžete postupně

Nemusíte se hned snažit dosáhnout doporučení a pořídit si investiční zlato v hodnotě 10 % celého vašeho majetku. Pokud aktuálně nemáte tolik volných prostředků, investujte zkrátka jen to, co můžete. Na výběr totiž máte zlaté mince a slitky různých velikostí a tedy i rozdílné hodnoty. Pohodlně je nakoupíte na internetovém obchodě www.zlate-mince.cz, odkud vám na zadanou adresu jednoduše přijde pojištěná zásilka.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

[mashshare]

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.