Fonendoskop už nemusí být jen nudný přístroj


Primární funkce fonendoskopu zůstává, ale díky designovému provedení už dokáže být téměř slušivým šperkem pro zdravotníky.

Kvalitní fonendoskopy v pestrých barvách

Pro mnoho lékařů je fonendoskop pověšený kolem krku neoddělitelnou image. Není to póza, ale důsledek náplně jejich práce. Díky firmě Cherokee teď vypadají i extrémně kvalitní fonendoskopy moderněji a pestřeji. Firma nabízí celkem tři druhy fonendoskopů, každý v několika zajímavých barvách a odstínech. Světlerůžová, levandulová, malinová, burgundská, nebeská modrá, tyrkysová, námořnická modrá, limetková, smaragdová, černá, bleděmodrá, červená, oranžovorůžová, zelená, modrá, fialová a červenofialová – to jsou velice povedené barvy kvalitních fonendoskopů.

Fonendoskop Littmann Classic III má nejen inovativní design, ale především mimořádnou akustickou citlivost. Hrudní snímač je oboustranný a nabízí laditelné membrány. Větší strana se hodí pro dospělé pacienty, menší pro děti v rámci pediatrických vyšetření. Malou stranu lze proměnit i na otevřený zvon. Zvýhodněná cena fonendoskopu je 2623 Kč.

Levnějším fonendoskopem je Clasic Dual Head-Y od firmy GIMA. Jde o kvalitní přístroj se snímačem z nerezavějící oceli. Binaurální PVC hadičky nabízí podle prodejce zcela nepřekonatelné akustické výsledky. Fonendoskop je komfortní jak pro vyšetřujícího lékaře, tak pro pacienta. Cena fonendoskopu je 492 Kč.

Nejlevnější řadou barevných fonendoskopů jsou Jotarap Dual Head, rovněž od firmy GIMA. Jde o kvalitní bezlatexové fonendoskopy s pochromovanými hrudními snímači. Jejich cena je 325 Kč.

Zdravotnictví v barvách od hlavy až k patě

Avšak firma Cherokee nepřináší do zdravotnictví pouze barevné fonendoskopy. Přichází s celým sortimentem barevných pracovních oděvů pro zdravotníky. Včetně unikátní limitované edice Disney se známými postavičkami z animovaných kreslených filmů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.