Nejoblíbenější plastické operace

Služeb plastické chirurgie využívá čím dál tím víc lidí a rozhodně se nejedná pouze o ženy. I pánové mají spoustu nedokonalostí, se kterou si poradí drobné vpichy, lehký dotek skalpelu. Víte, které zákroky jsou nejoblíbenější? Modelace prsů a plastiky očních víček.

Modelace prsu – druhy operací

V podstatě se nelze divit, že tvarování prsou patří mezi nejoblíbenější zákroky. Jedná se totiž o estetickou úpravu, která ženě asi nejvíce zvedne sebevědomí. Co si budeme povídat, kojení, váhové výkyvy, stárnutí, a tedy i gravitace dělají s ženským tělem nepěkné divy. Poprsí je přitom erotickým elementem na našem těle a ženy jej samozřejmě chtějí mít dokonalé. Bohužel právě ňadra jsou tou částí těla, se kterou se třeba cvičením nedá nic moc udělat. Nejsou to svaly jako bicepsy, aby šly po povadnutí tzv. napumpovat. Nelze je zvětšit o více čísel. Teoreticky, když přiberete, zvětší se vaše poprsí. Jenže to zase nechcete, že? Pak pomáhá plastická chirurgie. Plastika prsou nejběžněji využívá gelových silikonových implantátů. Ty mají různé tvary. Jsou kulaté, což je levnější varianta, anebo anatomické, jež působí víc přirozeně. Jsou sice trochu dražší, ale zase spousta lidí nepozná, že nejde o vaše přírodní ňadra.

Plastické operace očních víček

Další nejoblíbenější zákrok. Sice nejde o výraznou estetickou korekci, jako je tomu u plastiky poprsí, ale zase je hojně oblíbená. Je pro to hned několik důvodů. Jednak nejde pouze o estetický efekt, operace vám pomůže i zdravotně, jelikož převislá oční víčka zhoršují vidění. I proto se dnes na tento druh plastiky neváhají objednávat i muži. Pokud o této operaci sami uvažujete, tak je to možná na místě. Je vám asi kolem 40. roku? To je právě životní období, kdy víčka potřebují menší lifting. Zákrok, jako je plastika očních víček, je snadný, rychlý a přitom vám rozzáří obličej, takže budete i mladistvější. Pokud vás zajímá více nejen o zmíněných zákrocích, objednejte se k na kliniku k MUDr. Ivanu Justanovi, Ph.D., který vám pomůže vyřešit nízké sebevědomí či nespokojenost s vaším vzhledem.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

[mashshare]

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.