Předvánoční reportáž


Před Vánoci toho máte opravdu hodně: dosehnat a zabalit dárky, dozdobit cukroví, uklidit u dědečka, zastavit se v květinářsví pro vánoční hvězdu, objednat kachnu, koupit kapra a bio zeleninu na salát, zajet na hřbitov, rozeslat zákazníkům PF-ka, doladit účetnictví… a to pořád máte ještě letní pneumatiky!?

A jak tak s plnými taškami a hlavou vířící vašimi povinnostmi cupitáte k autu, hledáte v kabelce klíče… obrubníček a…KŘUP… svět se zpomaluje, priority se přeskládávají.

Ambulance je překvapivě plná a vy bolestně – stále nevěřícně „ŽE PRÁVĚ VY!!“ – trpíte v čekárně doufajíc, že to bude jen výron bez nutné hospitalizace.

Lékař k tomu po dvou a půl hodině nesnesitelných muk a zběsilého vysvětlování po telefonu, proč nejste tam, kde jste slíbila, říká své a vy následně na seznamu předvánočních úkonů škrtáte všechny úkony zbytné, neb váš úhel pohledu a úhel vašeho zafixovaného kotníku se zásadně změnil.

Změna se týká i atmosféry doma. S důrazem na vaši osobní pohodu a uzdravení si dopřáváte skutečný vánoční klid v pololeže uprostřed obýváků a okolo vás láskyplně kmitají vaše děti, muži, příbuzní a přátelé, kteří vám nosí vaše oblíbené čaje, tropické ovoce, svařená vína, cukroví, kapry, saláty, ledové obklady a pravidelné dávky léku Wobenzym, abyste co nejdříve „splaskla“, nebolavěla a celá jste se jim co nejdříve zahojila…


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.