Předvánoční reportáž

Předvánoční reportáž
Ohodnoťte článek, budeme rádi


Před Vánoci toho máte opravdu hodně: dosehnat a zabalit dárky, dozdobit cukroví, uklidit u dědečka, zastavit se v květinářsví pro vánoční hvězdu, objednat kachnu, koupit kapra a bio zeleninu na salát, zajet na hřbitov, rozeslat zákazníkům PF-ka, doladit účetnictví… a to pořád máte ještě letní pneumatiky!?

A jak tak s plnými taškami a hlavou vířící vašimi povinnostmi cupitáte k autu, hledáte v kabelce klíče… obrubníček a…KŘUP… svět se zpomaluje, priority se přeskládávají.

Ambulance je překvapivě plná a vy bolestně – stále nevěřícně „ŽE PRÁVĚ VY!!“ – trpíte v čekárně doufajíc, že to bude jen výron bez nutné hospitalizace.

Lékař k tomu po dvou a půl hodině nesnesitelných muk a zběsilého vysvětlování po telefonu, proč nejste tam, kde jste slíbila, říká své a vy následně na seznamu předvánočních úkonů škrtáte všechny úkony zbytné, neb váš úhel pohledu a úhel vašeho zafixovaného kotníku se zásadně změnil.

Změna se týká i atmosféry doma. S důrazem na vaši osobní pohodu a uzdravení si dopřáváte skutečný vánoční klid v pololeže uprostřed obýváků a okolo vás láskyplně kmitají vaše děti, muži, příbuzní a přátelé, kteří vám nosí vaše oblíbené čaje, tropické ovoce, svařená vína, cukroví, kapry, saláty, ledové obklady a pravidelné dávky léku Wobenzym, abyste co nejdříve „splaskla“, nebolavěla a celá jste se jim co nejdříve zahojila…

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.