S HHC produkty proti stresu

Ničí vás stres? Zrychluje srdeční tep, srdeční frekvenci a zvyšuje tlak? Tak se ho zbavte! Obzvláště toho dlouhodobého. Jinak si budete zadělávat na vážné zdravotní problémy.

Když je člověk ve stresu, přeneseně to znamená, že je vystaven nejrůznějším tlakům a ocitá se proto v tísni. Stres ale k životu patří. Je součástí každodenního života a nelze se mu vyhnout. A to ani není žádoucí. Překonávání obtíží nás podněcuje a provokuje zároveň. Nutí nás překonávat naše hranice, být lepší, zkrátka nás posouvá dál.

Krátkodobý versus dlouhodobý

Otázkou však je, o jaký stres se jedná. Zdali o ten krátkodobý, který přijde a odejde, nebo dlouhodobý, jenž se nás drží jako klíště. Právě tento stres celkově zhoršuje zdravotní stav a zvyšuje riziko vzniku dalších onemocnění včetně těch velmi vážných, jako jsou vysoký krevní tlak, onemocnění srdce, obezita a cukrovka. Nebo deprese a syndrom vyhoření. Právě tento stres je třeba když ne přímo eliminovat, tak ho alespoň minimalizovat. A to lze různými způsoby.

Správný jídelníček

Zatímco některé potraviny organismu pomáhají vyrovnat se se stresem, jiné ho oslabují. Do první skupiny, kterou lze doporučit, patří bílkoviny. Sacharidy, ořechy, mandle, piniové oříšky, cizrna a pšeničné klíčky. Do té druhé povzbuzující nápoje, alkohol a bílý cukr. Jejich příjem spíše omezte. Co takhle den začít nazeleno? Určitě vás nakopne zelené smoothie z rozmixovaných zelených hroznů, baby špenátu, banánu, lžičky medu a hrnku vychladlého zeleného čaje.

Pohyb a protistresová lázeň

Hýbejte se. Počítá se každý pohyb, kterému se budete věnovat pravidelně a především vás bude bavit. Jízda na kole, plavání, mírný běh, ale i svižná procházka. Napětí uvolňují také tanec a jóga. A před spaním si dopřejte koupel v protistresové lázni. Do hrnku mléka přidejte pár kapek levandulového oleje a vlijte do vody, kde se spojí v opojnou květinovou směs s téměř okamžitým hypnotickým účinkem.

HHC produkty

Stres účinně udržují na uzdě také HHC produkty známé svými impozantními účinky na spánek. Pokud vám tedy stres nedá spát, rozhodně tento kanabinoid stojí za vyzkoušení. Má totiž podobné účinky jako THC. Na rozdíl od něj ale nevykazuje žádné negativní účinky, jako jsou stavy paranoi či mozková mlha. Především je ale je plně legální. HHC prodej je tedy u nás povolen.

HHC pen a květy

V jaké formě HHC užívat? Nabízejí se HHC květy, HHC vaporizéry, ale třeba i HHC gummies. HHC květy na pohled nerozeznáte od klasických usušených marihuanových květů a jako takové slouží ke klasickému kouření. A to třeba pro nekuřáka může být problém. Ten by proto měl zvolit spíše HHC vaporizér neboli HHC pen. Ten neprodukuje žádný zápach a uživateli umožňuje mít plně pod kontrolou dávkování. Na miraclecbd.cz jsou k dispozici HHC vaporizátory se spoustou příchutí. Kokosu, kaktusu, liči, grapefruitu atd. A ti, kteří nechtějí ani vapovat, mohou HHC konzumovat orálně. Prostřednictvím HHC gummies neboli želatinových bonbonů.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

[mashshare]

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.