Syrovátkové WHEY proteiny jsou oblíbeným zdrojem bílkovin

Bílkoviny jsou společně se sacharidy a tuky základním stavebním kamenem lidského těla. Mezi skvělé zdroje bílkovin patří například maso, vejce, mléko apod. Avšak při zvýšené fyzické aktivitě je pestrá strava jako zdroj bílkovin často nedostačující. Z tohoto důvodu u sportovců nacházejí využití jako zdroj bílkovin syrovátkové WHEY proteiny, které se těší ve světě sportu velké oblibě.

Při sportu i hubnutí

Syrovátkové WHEY proteiny patří mezi nejčastěji užívané proteinové suplementy, jež se využívají především pro nárůst svalové hmoty, ale také k podpoře regenerace svalů po namáhavých sportovních aktivitách. Vhodné jsou jak pro profesionální sportovce, tak amatérské sportovce. Bílkoviny si lidské tělo na rozdíl od tuků neukládá do zásoby, takže jejich dodávání při sportovních aktivitách je velice důležité, jelikož se během sportování spotřebovávají.

Syrovátkové WHEY proteiny mimo jiné nacházejí uplatnění i při hubnutí. Syrovátkové WHEY proteiny lze použít v rámci hubnutí k nahrazení potravin s vysokým obsahem kalorií a pro výživu svalů. Díky dostatečnému příjmu bílkovin zajistíte, že si udržíte svalovou hmotu i při dietách.

Obohacené o BCAA

Syrovátkové WHEY proteiny jsou navíc obohacené o BCAA, neboli rozvětvené aminokyseliny (L-valin, L-leucin a L-isoleucin). Tyto 3 aminokyseliny patří do skupiny esenciálních aminokyselin, které si tělo nedokáže vyrobit samo, tudíž musí být dodány do těla stravou či v rámci doplňků stravy. Jedná se o aminokyseliny, které přispívají k posílení a regeneraci svalové hmoty.  Kromě toho podporují imunitu a snižují únavu, díky čemuž je možné dosáhnout lepších sportovních výsledků.

Skvělá chuť

Na syrovátkových WHEY proteinech také oceníte jejich skvělou chuť. Syrovátkové WHEY proteiny můžete totiž vyzkoušet hned v několika příchutích. Vybírat můžete například z příchutě banánu, jahody, slaného karamelu, vanilky a dalších příchutí.

Syrovátkové WHEY proteiny můžete nakoupit na e-shopu Insidefit.cz, kde najdete široký výběr dalších produktů sportovní výživy.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

[mashshare]

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.