Vodní dýmky jsou rozhodně lepší než cigarety

Kuřáci nemají v posledních letech zrovna na růžích ustláno. Inhalovat tabákový dým se totiž může jen na minimálním množství veřejných míst, a navíc jsou cigarety každé dva tři měsíce o pár korun dražší.

Proto se kuřáci stále více zaměřují na vodní dýmky, které nakonec mohou vyjít i levněji než karton průměrného kuřiva.

Proč dýmky?

Rozhodnout se pro vodní dýmku místo cigaret není pro kuřáka vůbec snadné. Jednak jde o poměrně velkou počáteční investici, jednak není možné kouřit z dýmky kdekoliv si člověk zamane. Je k tomu potřeba klid.

Jakmile si však jednou kuřák zvykne na určité rituály, obvykle se už k cigaretám nevrací. Důvodem je mimo jiné i chuť, která je prostě u dýmek lepší. Příčinou je voda, která dokáže dým dostatečně ochladit a pročistit. Je však nutné dávat si pozor na příliš levné dýmky, jelikož ty nejsou v ochlazování moc efektivní.

Problémy s tím mají hlavně nejmenší modely, jež jsou sice velice kompaktní a vlezou se bez potíží do igelitky či menšího batůžku, nicméně příliš velkou nádobu na vodu nemají. A kvůli tomu nenabízejí takový požitek jako větší modely.

Kdo chce něco lepšího, ovšem již za vyšší cenu, ten sáhne po některé ze středně velkých dýmek. Velikostně už jsou někde jinde než malé verze, což sice zhoršuje jejich mobilitu, na druhou stranu je to dobrá zpráva pro každého, kdo si chce tabákový dostatečně užít.

Absolutní špičkou jsou potom největší verze dýmek, které nabízejí maximum možného, a to jak po chuťové, tak i designové stránce. Mnohdy tyto dýmky fungují i jako dekorace.

Kde nakupovat?

Prodej vodních dýmek standardně probíhá nejen ve standardních kamenných obchodech, ale rovněž i na internetu. Je však dobré vybrat si prodejce, který nabízí pouze kvalitní produkty a ideálně i různé užitečné doplňky. Mezi takové se řadí i obchod Shisharium.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

[mashshare]

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.