Krása z rukou lékaře

Estetickou medicínu využívají téměř všechny generace, a je celkem jedno, jestli muž nebo žena. Dnešní moderní svět si žádá tvář a vzhled naprosto bez chybičky. Jenže někdy toho nejde docílit jinak než, že si připlatíme za zákrok u lékaře. Někdy chceme mít pouze plnější rty, protože ty naše jsou příliš úzké, a proto si domluvíme aplikaci botoxu. Další věc, která nás trápí při pohledu do zrcadla, jsou někdy i velmi nevzhledná mateřská znaménka, které můžou být i na velmi nepříjemném místě. Lékař „pihu“ může vyříznout, ale poté zůstává jizva. V estetické medicíně se odstranění znamének provádí převážně laserem.

Nejen pihy nás trápí

Další věcí, která nás trápí, pokud se bavíme o vzhledu, jsou různé chloupky a ochlupení, které je také dnes mírně řečeno nežádoucí a hlavně nepěkné. Jednou z věcí je pravidelné holení, které ale dráždí pokožku a je celkem časově náročné. Proto se více žen uchyluje k odstranění chloupků pomocí depilace cukrovou pastou. Depilace cukrovou pastou, je šetrná metoda k odstranění chloupků a zároveň trvalejší, než klasické holení. Depilací cukrovou pastou si žena může nechat odstranit chloupky pod nosem, tzv. knírek, který je u žen více než nežádoucí.

V mládí síla, ve stáří moudrost

Vrásky, straší nás ženy již od zhruba dvaceti pěti let. Neustále na ně musíme myslet, ačkoli vrásky nám vzhledově přidávají na moudrosti, alespoň opticky. Čím víc vrásek člověk má, tím bohatší prožil život. Jenže v honbě za dokonalým vzhledem se snažíme všemožným způsobem vráskám a tím spojeném stárnutí zabránit. Časem krémy a různá séra již nezabírají a proto přichází na řadu opět estetická medicína, konkrétně plazmaterapie. Plazmaterapie Praha využívá výhod našeho vlastního těla tím, že nám pod kůži vpraví malinkatou jehličkou naši vlastní plazmu, takže nehrozí autoimunitní reakce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva

Souhlasím
Tato stránka používá „cookies“ k dodávání služeb v souladu s dohodou. Podmínky pro ukládání „cookies“ nebo pro přístup k nim můžete nastavit ve svém prohlížeči. Více informací.